About

Herkese merhabalar

 

Profilo Anadolu Teknik Lisesi bilişim teknolojileri bölümü web tasarım ve programlama bölümü 2012 mezunuyum. Daha sonrasında. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği şubat 2017 mezunuyum. Ardından 6 ay (Nisan- Ekim) boyunca İrlanda’da kaldım. Şubat 2018 itibariyle Amadeus IT Group şirketi İstanbul ofisinde Junior Software Engineer olarak çalışmaya başladım.Kendimi yazılım konusunda geliştiriyorum.

.Net teknolojileri ve C#- MVC mimarisi , Angular2 , MongoDB ve NodeJS üzerine kendimi geliştirmekteyim. Pek tabii OOP mimarisi geliştirdiğimiz yazılım projelerinde önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca Big data kavramı ve veri işleme üzerine ilgim var.

Yazılım ve donanım hakkında gerek aklıma geldikçe gerekse önemli görüp yazıya dökmek istediğim konuları buradan yazmaya çalışacağım. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Söz uçar yazı kalır diye boşuna dememişler . Kendimi geliştirmek için yaptığım her türlü büyük küçük projeyi fırsat buldukça buradan tanıtıp kaynak kodlarını github üzerinden paylaşacağım.

Elimden geldiğince medium sitesi üzerinde burada yazdığım yazıların ingilizce versiyonlarını yazmaya başladım. İngilizce becerilerimizi ilerletmenin en iyi yollarından biri de yazmaktadır. Hata yapmaktan korkmadan, yaptığımız hatalardan ders çıkarak kendimizi geliştirme imkanını her alanda böyle yakalarız.

ProjelerDiğer yazılar

broke116.github.io

Görüşmek üzere

Ekin YÜCEL

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s