About

Herkese merhabalar

 

Profilo Anadolu Teknik Lisesi bilişim teknolojileri bölümü web tasarım ve programlama bölümü 2012 mezunuyum. Daha sonrasında. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği şubat 2017 mezunuyum. Ardından 6 ay (Nisan- Ekim) boyunca İrlanda’da kaldım. Şubat 2018 itibariyle

Şuan itibariyle, Amadeus IT Group şirketi İstanbul ofisinde Software Engineer olarak çalışmaya başladım.Kendimi yazılım konusunda geliştiriyorum.

Java, Spring teknolojileri, Concurrency, Reactive programlama,  Vuejs ve Mongoüzerine kendimi geliştirmekteyim.

Söz uçar yazı kalır diye boşuna dememişler . Kendimi geliştirmek için yaptığım her türlü büyük küçük projeyi fırsat buldukça buradan tanıtıp kaynak kodlarını github üzerinden paylaşacağım.

Elimden geldiğince medium sitesi üzerinde burada yazdığım yazıların ingilizce versiyonlarını yazmaya başladım. İngilizce becerilerimizi ilerletmenin en iyi yollarından biri de yazmaktadır. Hata yapmaktan korkmadan, yaptığımız hatalardan ders çıkarak kendimizi geliştirme imkanını her alanda böyle yakalarız.

ProjelerDiğer yazılar

broke116.github.io

linkedin

Görüşmek üzere

Ekin YÜCEL

2 thoughts on “About

 1. Ekin Bey Merhabalar,

  Web sitemi yeni kurdum ve birşeyler yapmaya çalışıyorum. Codeigniter framework ile yapıldı ve rss feed oluşturamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden Teşekkür eder, olumlu veya olumsuz cevaplarınızı beklerim. İyi günler

  Like

  • Merhaba Mehmet Bey

   Kusura bakmayin cevabinizi gec goruyorum. Uzun zamandir PHP ve Codeigniter uzerine calismiyorum. Yardimci olamayacagim malesef. Eger dil veya framework spesifik degilse yardimci olabilirim.

   Iyi gunler, Kolay gelsin
   Ekin

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.